Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Nutikas kingitus sõbrapäevaks sõbrannale  - 10 ideed

Foto: pixabay.com

Sõbrapäev tulekul ja tahaks sõbrantsidele kinkida midagi ilusat ja hingele, aga pea on mõtetest tühi nagu karu kõht talveunest ärgates? Öösel ka juba kummitab, et mida sõbrapäevaks sõbrannale kinkida? 

Noh, meil on siin kümme väga erimaigulist kingi-ideed, millest mõni kindlasti sobida võib, või vähemasti lükkab mõtte õiges suunas käima. 

Lemmiklõhn on kindel võit

Kui sõber käib ringi ja lõhnab aromaatselt ning sa ta maitset tead, siis parfüüm on igati väärt kraam, mida sõbrapäevaks sõbrannale kinkida. Ja see ei pea alati isegi vedelal kujul olema – brändidel on sageli samast sarjast ka kehakreeme, seepe ja muud sarnast kraami. Peab ainult kindel olema, et õige parfüüm sai, või muidu… noh, edasikinkimine pole kah kurjast, eksole, aga parem, kui seda juhtuma ei pea. 

Täiesti Omanäoline Tass

Tass  sõbrapäeva kingitusena on ühelt poolt totaalne klišee, aga see ei pea nii olema. Lihtsalt ära raba poest või veebist seda esimest (või kolmandat) Hiina imet, vaid vali hoolikalt, nii võid leida miskit, mis tõesti sõbrale naeratuse näole toob ja teda veel pikalt ja igapäevaselt teenib, sest kuhugi tuleb ju kõik need teed, kohvid, mandlipiimad ja muu kraam kallata. Ja ilus tass, mille sees on lemmikjook, see on pihkude vahel nagu minikallistus.

Mitte asi, vaid kogemus

Foto: Mario Cvitkovic   pixabay.com

Aga kuidas oleks, kui kingiks sõbrapäevaks sõbrannale üldse mitte mingi füüsilise asja, vaid hoopis seikluse, kogemuse, mõne suure või väikese täidetud unistuse. Piiriks on vaid fantaasia (sinu ja sõbranna oma) ning, noh, rahakoti paksus. Ekstreemseks ei maksa minna – hinna osas! 

Minge koos spaasse või paintballi mängima, käige lõbustuspargis või proovige kurikuulsat eriti halva teenindusega õhtusööki, kus mõnusate näitlemisoskustega teenindajad panevad teid sisimas väga valjult naeru kihistama. 

Väike, aga väga väärtuslik

Kaart. Vanasti oli kaart sihuke tühiasi, neid saatsid kõik ja kogu aeg. Tänapäeval on kõik internetti kolinud, nii et selline pisike asi, mille oled ise välja valinud, sinna parimad soovid või ehk ka mõne luuletuse sisse kirjutanud, ja võibolla sa isegi joonistasid kaardi ise – see on tegelikult väga suur ja südamlik kingitus, mida teha sõbrapäevaks sõbrannale. Proovi ja veendu ise! 

Kaart on hea kingitus ka siis, kui sõpru on palju – ja mitte kõik neist ei pruugi sinuga samal maal elada. Kaugelt maalt pisike füüsiline tervitus saada on eriti armas.

Eksimine on võimatu

Foto:  pixabay.com

Kinkekaarti nimetatakse vahel ka laisa inimese kingituseks, aga me oleme veendumusel, et see ei vasta tõele. Pigem on see kingitus stiilis „hei, ma tean, et sind huvitab teater/raamatud/sport ja ma usaldan, et just sa ise tead kõige paremini, mida sa endale kingiks tahad“. Nii et sõbrapäevaks sõbrannale kinkekaart  - jep, absoluutselt! (Lisaks annab seda ka posti pista ja nii ka kaugemal elavatele sõpsidele üllatus teha!)

Kingitus, millega saab end ehtida

Ehted inimesele, kes neid armastab, on ideaalne kingitus. Su sõber kannab sinu kingitust, väiksema ja igapäevasema ehte puhul võibolla lausa iga päev. Vihje: kõrvarõngaste puhul on vajalik teada ka seda, kuidas sõbranna erinevate metallide taluvusega lood on – mõni kannatab ainult väärismetalle, mõni vaid kulda, mõni võib kõrva pista mida iganes. 

Suu magusaks, omnomnom

Foto: Angelica Vaihel   pixabay.com

Suvalise südamekujulise karbi asemel nuhi muidugi välja sõbrantsi lemmikmaiused – või tutvusta teda mõnele uuele huvitavale. Isetegemine on ka alati väga äge valik – sellest parem veel on koos tegemine. Või siis proovi ise enne ära ja kui välja tuleb ja mokka mööda on, õpeta sõbrale kah. 

Muuseas, puuviljavaagen või lehviga ananass on samuti väga vinge, magus ja tervislik kink. 

Sina ju tead, mis teda köidab

Hobitarbed on tegelikult üks väga südamlik kingitus, mis näitab, et sa tead, mis su sõbrale huvi pakub ja et sulle läheb see korda. Ning kink ei peagi alati olema just mingi suurem asi – kingi spordifännile fotokollaaž tema (naljakatest) saavutustest, nobedale heegeldajale valgustusega heegelnõel, animefännile mõni lahe rinnamärk ta lemmiktegelasega, lauarollimängurile täring…

Hoia sõber soojas

Pleed hoiab sõbra soojas iga ilmaga ja võtab ta kaissu ka siis, kui sina parajasti ei saa. Lisaks teenib see omanikku ka lisateki, voodikatte või kasvõi hõlmikseelikuna. 

Kingitus pea alla ja kaissu

Foto: Benjamin Fritz   pixabay.com

Padi on elementaarne kingitus, Watson. Muuseas, kuulus detektiiv ei öelnud seda „elementaarne“ mitte kunagi, aga me oleme veendunud, et padjad talle meeldisid. Padjad on peale magamise ka lebotamiseks ja mõtlemiseks, põrandatooliks ja nagu illustratsioonist näha, siis esmajärjekorras sinu kassi trooniks, mida vahel armulikult ka sulle laenatakse.

Et mida siis kinkida sõbrapäevaks sõbrannale?

Elementaarne on tegelikult see, et kõik sõltub sõbrast ja sellest, mis tal silma särama paneb, aga meie mitmekülgsete ideede hulgast said loodetavasti vähemalt mõtlemisainest. Nii et olgu see kaart või uus padi kassile – südamest tulnud kingitus ka läheb südamesse! 

Head sõbrapäeva!
 
Käevõru Zippo, hõbe

Käevõru Zippo, hõbe

25,45 € / tk
35,90 / tk
Ainult veebis
Küünelakk Essie Take Me To Thread, 13 ml

Küünelakk Essie Take Me To Thread, 13 ml

7,49 / tk
Ainult veebis