Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Meie teenusepakkujate kasutatavad küpsised

Kasutame veebikasutuse analüüsitööriista Google Analytics, et analüüsida seda, kuidas te meie veebisaiti kasutate. Google’i privaatsuspoliitikaga saate tutvuda siin.

Lisateavet selle kohta, kuidas oma Google’i kontoga seotud teavet vaadata ja eemaldada, leiate jaotisest „Läbipaistvus ja valikud“.

Me lubame järgmistel usaldusväärsetel ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust järgivatel ettevõtetel kasutada küpsised või sarnaseid tehnoloogiaid, et pakkuda reklaami- ja uurimisteenuseid.

  • Kasutame oma veebisaidil Google Analyticsit, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie saidi sisu. Kui te ei soovi, et Google Analyticsit teie brauseris kasutataks, saate installida Google Analyticsi brauseri lisandmooduli. Google Analyticsi ja privaatsuse kohta lisateabe vaatamiseks klõpsake siin

  • Otseturunduse eesmärgil kasutame reklaamisüsteemi Google Partners. See aitab meil näidata teile asjakohaseid pakkumisi. Sellekohaseid sätteid saate muuta siin. Google’i reklaami- ja privaatsuspoliitika kohta lisateabe vaatamiseks klõpsake siin

  • Otseturunduse eesmärgil võime kasutada Facebooki reklaamiplatvormi, mis aitab meil kogutud küpsiste alusel määrata kindlaks ostja vajadused. Facebooki privaatsuspoliitikaga tutvumiseks klõpsake seda linki. Oma reklaamisätete muutmiseks Facebooki platvormil klõpsake seda linki.

  • Otseturunduse eesmärgil võime kasutada RTB House’i reklaamiplatvormi, mis aitab meil kogutud küpsiste alusel määrata kindlaks ostja vajadused. RTB House’i privaatsuspoliitikaga tutvumiseks klõpsake seda linki. Oma reklaamisätete muutmiseks RTB House’i platvormil klõpsake seda linki.

  • Otseturunduse eesmärgil võime kasutada Adformi reklaamiplatvormi, mis aitab meil kogutud küpsiste alusel määrata kindlaks ostja vajadused. Adformi privaatsuspoliitikaga ja sätetega tutvumiseks klõpsake seda linki.

  • Kasutajate veebisaidi lehitsemise kogemuse optimeerimiseks võime kasutada Hotjari tööriista. Hotjari privaatsuspoliitikaga tutvumiseks klõpsake seda linki