Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Värvide toonimine

Kõikides K-rauta kauplustest ostetud värvidele on võimalik kasutada värvide toonimise teenust. Teenust ei ole võimalik kasutada enda värviga või sooritades ostu e-poest.
 
Alates 11.03.21 kehtestatud piirangute ajal on kauplustes jätkuvalt võimalik teostada värvide toonimist.
 
 1. Valige välja sobiv värv
 
Kaupluses kohapeal saab tutvuda värvikaardiga kaupluse sissepääsus asuva tellimispunkti kassas. Täpsem info kaupluses kohapeal.
Kodus on võimalik erinevate toonidega tutvuda kodulehtedel SadolinCaparolEskaro või Tikkurila valides menüüst värvitoonid.
 
2. Kontrollige, kas teil on vaja ka teisi värvimiseks vajalikke tooteid.
 
K-rauta sortimendist leiate kõik vajalikud abivahendid nagu pintslid, värvimisrullid ja värvivannid, maalriteibid, kindad vms.
 
3. Tellimuse esitamine
 
Kõige kiirem on tellimus esitada kaupluses kohapeal tellimispunkti töötajale. Välja valitud värvi toonimine toimub elavas järjekorras koheselt. Kaupluste lahtiolekutega saate tutvuda SIIN ja tellimuse eest saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
 
Kaupluste tellimiskeskusele saab värvide toonimise tellimust esitada e-mailiga [email protected]. Värvide toonimise tellimusele kehtib ettemaks ja peale tellimuse lõpliku vormistamist, sh ettemaksu laekumist, teostatakse toonimine 3 tunni jooksul.
 
Ettemaksetega seotud tegevusi teostatakse E-R 8:00-16:00. Nädalavahetusel palume pöörduda kauplustesse kohapeale või esitades tellimus e-mailiga palume arvesse võtta, et värvide toonimise tellimuse teostamine toimub esmaspäeval. Kahjuks ei ole võimalik värvide toonimise tellimusi esitada tellimiskeskusele telefoni teel.
 
4. Värvide toonimise maksumus
 
Heledad toonid toonitakse valgele värvile ja tumedad toonid värvitule ehk läbipaistvale värvile. Toonimise hind (lisandub ostetud värvile):
1,0 L tume toon 1,79 EUR
1,0 L hele toon 0,89 EUR
 
5. Hea teada
 
Värvitoonid võivad varieeruda, kui värvikaarti loetakse arvutiekraanilt digitaalselt ning värvitoonid ei pruugi täielikult kokku langeda lõpliku tooniga. Proovige värve erinevatel ekraanidel ja erinevas valguses! Elektrooniliselt esitatavad värvikaardid ei asenda autentseid värvilahendusi, kuna värvitulemust mõjutavad nt. materjali pind ja läige ning valgustus.
 
Toonitud toodetel ei ole tagastamis- ega vahetamisõigust. Toode on valmistatud eritellimuse alusel ja valitud tooni ei saa pärast tellimuse kinnitamist muuta.
 
Küsimuste korral võtke ühendust klienditeenindusega või tellimiskeskusega.