Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Värvide toonimine

Kõikides K-rauta kauplustest ostetud värvidele on võimalik kasutada värvide toonimise teenust.
Kui värv on ostetud K-rauta e-poest siis palume teenuse saamiseks pöörduda K-rauta kauplusesse kohapeale koos toote ja e-poe arvega. Teenust ei ole võimalik kasutada enda värvile või mujalt kauplustest ostetud värvidele.
  1. Vali välja sobiv värv
Kaupluses kohapeal saab tutvuda värvikaartidega. Kodus on võimalik erinevate toonidega tutvuda kodulehtedel SadolinCaparolEskaro või Tikkurila valides menüüst värvitoonid.
  1. Kontrolli, kas sul on vaja ka teisi värvimiseks vajalikke tooteid.
K-rauta sortimendist leiate kõik vajalikud abivahendid nagu pintslid, värvimisrullid ja värvivannid, maalriteibid, kindad vms.
  1. Tellimuse esitamine
Värvide toonimine on saadaval kõikides K-rauta kauplustes. Palume pöörduda sobiva kaupluse värvi osakonna müügikonsultandi poole. Kaupluste lahtiolekuajad leiab SIIT.
  1. Värvide toonimise maksumus
Heledad toonid toonitakse valgele värvile ja tumedad toonid värvitule ehk läbipaistvale värvile. Toonimise hind (lisandub ostetud värvile):
1,0 L tume toon 1,99 EUR
1,0 L hele toon 1,09 EUR
  1. Hea teada
Värvitoonid võivad varieeruda, kui värvikaarti loetakse arvutiekraanilt digitaalselt ning värvitoonid ei pruugi täielikult kokku langeda lõpliku tooniga. Proovi värve erinevatel ekraanidel ja erinevas valguses! Elektrooniliselt esitatavad värvikaardid ei asenda autentseid värvilahendusi, kuna värvitulemust mõjutavad nt. materjali pind ja läige ning valgustus.
 
Toonitud toodetel ei ole tagastamis- ega vahetamisõigust. Toode on valmistatud eritellimuse alusel ja valitud tooni ei saa pärast tellimuse kinnitamist muuta.
 
Küsimuste korral võta ühendust klienditeenindusega